H TOP ROYAL STAR – Лорет Де Мар

http://www.htophotels.com/royalstar/en/
Еден од најбараните хотели во Лорет Де Мар. Хотелот Royal Star се наоѓа на 10тина минути пешачење од плажата Fenals и на 20тина минути пешачење од центарот на Лорет Де Мар. Поседува голем надворешен базен и спа центар.

Сите соби се опремени со клима, сопствено купатило, фен за коса, ТВ со сателитски програми,балкон. Сеф може да се користи со доплата.

СПА центарот во хотелот Royal Star нуди користење на теретана, сауна, турска бања, џакузи и затворен базен со топла вода.

На располагање на гостите е бесплатен автобсуки превоз до околните хотели од истиот хотелски ланец.

Оброците се служат на база на шведска маса во хотелскиот ресторан кој има поглед на базенот. Хотелот располага и со бар покрај базенот.

Рецепцијата работи 24 часа, и има можност за rent a car.

 

Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то или
4-то возрасно лице
1-во дете
2-13.99 год
2-ро дете
2-13.99 год
FULL BOARD + WATER + WINE
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 571 491 225 411
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 586 502 225 418
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 586 502 225 418
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 661 559 225 456
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 674 568 225 462
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 719 602 225 485
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 727 608 225 489
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 699 581 225 462
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 689 579 225 470
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 599 506 225 412
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 569 483 225 397
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 510 445 225 380
Доплата за Еднокреветна соба: 15ЕУР по лице на ноќ
Доплата за ALL INCLUSIVE: 10 ЕУР за возрасен, 17ЕУР прво дете до 13.99,
5ЕУР за второ дете до 13.99 год.

 

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:
*7 ноќевања на база FULL BOARD + water + wine
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице
Во цената не е вклучено:
*Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)

 

 

Термини На Летови

 

Скопје-Барселона Барселона-Скопје
Термин Број на ноќевања Ден Број на лет Полетува Слетува Термин Број на ноќевања Ден Број на лет Полетува Слетува
22.06.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 22.06.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
29.06.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 29.06.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
06.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 06.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
13.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 13.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
20.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 20.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
27.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 27.07.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
03.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 03.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
10.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 10.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
17.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 17.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
24.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 24.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
31.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 31.08.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40
07.09.2018 7 ноќевања Петок W6 7737 18:30 21:20 07.09.2018 7 ноќевања Петок W6 7738 21:55 0:40